Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:05

Mbledhja e Komisionit hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala

Mbahet mbledhja e Komisionit hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala.

Ngjarjet live në të kaluarën