Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:04

Mbahet mbledhja e Kuvendit komunal(Drejtpërdrejt)

Kuvendi Komunal i Prishtinës sot do të mbajë mbledhjen e parë për vitin 2018.

Në njoftimin e lëshuar për media bëhet e ditur se në këtë mbledhje do të formohet Komiteti për Politikë dhe Financa, si dhe do të caktohen anëtarët e komisioneve të aksionarëve nëpër ndërmarrjet publike komunale.

 

 

 
Ngjarjet live në të kaluarën