Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.08.2019 04:31

MASHT në konferencë (Drejtpërdrejt)

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë organizon konferencën e rishikimit vjetor të planit strategjik të arsimit të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën