Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:53

Manifestimi tradicional ‘Festa e Abetares’ (Drejtpërdrejt)

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë po organizon manifestimin tradicional “Festa e Abetares” i cili po mbahet në Prizren.


Ngjarjet live në të kaluarën