Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:13

Madison dorëzon donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës

Ndihmës sekretarja e Shtetit për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimin e Ligjit (INL), Kirsten D. Madison, dorëzon një donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës.

Ngjarjet live në të kaluarën