Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 09:08

Lunacek dhe Sholtes flasin për media (Drejtpërdrejt)

Raportuesja në largim e PE-së për Kosovën Ulrike Lunacek dhe pasuesi i saj i ri Igor Sholtes mbajnë konferencë për media.

Lunacek dje është takuar me përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës, të cilët kanë vlerësuar kontributin e saj për Kosovën. Konferenca mbahet në Qendrën e informacionit dhe kulturës./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën