Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.04.2018 11:21

Lluka dhe Brandt konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Ministri i Zhvillimit Ekonomik Valdrin Lluka dhe përfaqësuesi i Countur Global flasin pas nënshkrimit të marrëveshjes për ndërtimin e TC Kosova e Re.Ngjarjet live në të kaluarën