Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:30

Limaj takon strukturat e Nismës të Skenderajt e Drenas (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj merr pjesë në takim me strukturat drejtuese të degëve në Skenderaj dhe Drenas.

Ngjarjet live në të kaluarën