Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:12

Limaj takon strukturat e Nisma Socialdemokrate në Malishevë

Fatmir Limaj takon strukturat dhe aktivistët e Nisma Socialdemokrate dega në Malishevë.Ngjarjet live në të kaluarën