Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:02

Limaj takon strukturat e Nisma Socialdemokrate në Malishevë

Fatmir Limaj takon strukturat dhe aktivistët e Nisma Socialdemokrate dega në Malishevë.Ngjarjet live në të kaluarën