Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:35

Limaj takon strukturat e Malishevës, Suharekës dhe Rahovecit (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, mban takim me strukturat e drejtuese të degëve të Nismës në Malishevë, Suharekë dhe Rahovec.

Takim është i paraparë që të fillojë në 15:00, në Malishevë.

Ngjarjet live në të kaluarën