Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:45

Limaj e Shala vizitojnë fabrikën ‘TexCo’

Zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, bashkë me ministrin e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po vizitojnë fabrikën për prodhimin e veshjeve “TexCo”.


Ngjarjet live në të kaluarën