Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:48

Limaj e Shala vizitojnë fabrikën e mobileve ‘Elnor’

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po vizitojnë fabrikën e mobileve “Elnor’.

Ngjarjet live në të kaluarën