Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 12.11.2019 12:35

Limaj dhe Reçica vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren (Drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj dhe ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica vizitojnë sot Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren, ora 14:00.

Pastaj, Limaj dhe Reçica do të takojnë një përfituese nga programi i masave aktive të tregut të punës.

Ngjarjet live në të kaluarën