Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.09.2018 11:34

Lëvizja Vetëvendosje konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Vetëvendosje mban konferencën e fundit për media për sonte pas procesit zgjedhor që u mbajt sot.

Sipas rezultateve preliminare VV ka fituar në Prishtinë, Prizren dhe Kamenicë./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën