Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 12:49

Lëvizja Vetëvendosje konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Vetëvendosje sot në selinë e saj do të mbajë një konferencë për media ku pritet që të flasin kryetari Visar Ymeri dhe nënkryetari Dardan Sejdiu.


Ngjarjet live në të kaluarën