Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:38

Lëvizja Vetëvendosje konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Vetëvendosje sot në selinë e saj do të mbajë një konferencë për media ku pritet që të flasin kryetari Visar Ymeri dhe nënkryetari Dardan Sejdiu.


Ngjarjet live në të kaluarën