Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 18.08.2018 10:16

Lekaj nënshkruan marrëveshje me Infrakos dhe AMRKS(Drejtpërdrejt)

Ministria e Infrastrukturës do të nënshkruajë marrëveshje bashkëpunimi me ndërmarrjen Infrakos dhe me Asociacionin Kosovar të Motorizimit “AMRKS”.Ngjarjet live në të kaluarën