Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.09.2018 05:36

LDK në konferencë për kryeqytetin (Drejtpërdrejt)

Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie.

Konferencën e mban Arban Abrashi dhe flet për zhvillimet e fundit në kryeqytet.

Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së, te Qafa.

Ngjarjet live në të kaluarën