Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:11

LDK dhe Vetëvendosje konferencë për media

Grupi Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës bashkë me atë të Vetëvendosjes sot do të mbajnë një konferencë për gazetarë ku do të njoftojnë në lidhje me dërgimin në Kushtetuese të Ligjit për Dialogun.


Ngjarjet live në të kaluarën