Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:02

Lansohet strategjia qeveritare për bashkëpunim me shoqërinë civile

Është duke u mbajtur konferenca për Lansimin e Strategjisë Qeveritare për bashkëpunim me Shoqërinë Civile 2019-2023, ku po marrin pjesë kryeministri Ramush Haradinaj dhe përfaqësuesja e BE-së Natalya Apostolova.

Ngjarjet live në të kaluarën