Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 10:38

Lansohet projekti "Akademia e Udhëheqjes

Lansohet projekti "Akademia e Udhëheqjes - Fuqizimi i grave dhe vajzave për proceset e vendimmarrjes në Kosovë ".

Ngjarjet live në të kaluarën