Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.08.2019 09:11

Lansohet Pogrami për Reforma në Ekonomi 2020-2022

Ministri i Financave, Bedri Hamza njëherit dhe udhëheqësja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova hapin takimin lansues për hartimin e Programit për reforma në ekonomi 2020-2022.

Ngjarjet live në të kaluarën