Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:15

Lansohet granti i performancës së komunave (Drejtpërdrejt)

Mbahet ceremonia e lansimit të grantit të performancës së komunave i cili organizohet nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal dhe Agjencia Zvicerane për Zhvillim dhe Bashkëpunim.

Ngjarja është e paraparë që të fillojë në orën 10:30.

Ngjarjet live në të kaluarën