Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:39

Lansohet aplikacioni mobil për monitorimin e cilësisë së ajrit

Zyra e BE-së në Kosovë dhe MMPH mbajnë konferencë ku do të shpallin lansimin e aplikacionit mobil për monitorimin e cilësisë së ajrit në shtatë rajonet kryesore të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën