Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:43

Kuvendi zgjedhor i AAK-së në Deçan

Ka nisur Kuvendi i VIII-të zgjedhor të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Deçan, ku merr pjesë edhe kryetari i AAK-së dhe njëherit kryeministër i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën