Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:19

Kuvendi Komunal i Mitrovicës homazhe për ish-kryeministrin Rexhepi(Drejtpërdrejt)

Në Mitrovicë kanë filluar homazhet për ish-kryeministrin dhe ish kryetarin e Mitrovicës, Bajram Rexhepi.

Ai ka vdekur dje në një spital të Turqisë ndërsa varrimi do të bëhet sot pasdite./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën