Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 19.05.2019 03:33

Kuvendi i parë zgjedhor i Alternativës (Drejtpërdrejt)

Partia Alternativa po mban Kuvendin e parë zgjedhor.

Kuvendi do të mbahet në Amfiteatrin e Shkollës Amerikane , ku do të zgjidhet kryetari, Këshilli i Përgjithshëm dhe kryesia qendrore./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën