Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:50

Kuvendi diskuton për shqiptarët e Preshevës, Bujanocit e Medvegjës

Po mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Republikës së Kosovës në të cilën do të diskutohet situata aktuale e shqiptarëve në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë


Ngjarjet live në të kaluarën