Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:42

Kurti e Konjufca dorëzojnë padi në Pallatin e Drejtësisë

Kryetari i Lëvizjes Albin Kurti dhe drejtuesi i Grupit Parlamentar Glauk Konjufca dorëzojnë një padi në Pallatin e Drejtësisë ku para dorëzimit po deklarohen për media.


Ngjarjet live në të kaluarën