Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:18

Kurti e Konjufca dorëzojnë padi në Pallatin e Drejtësisë

Kryetari i Lëvizjes Albin Kurti dhe drejtuesi i Grupit Parlamentar Glauk Konjufca dorëzojnë një padi në Pallatin e Drejtësisë ku para dorëzimit po deklarohen për media.


Ngjarjet live në të kaluarën