Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:59

Kurti dhe Kadaj-Bujupi flasin pas lirimit nga burgu (Drejtpërdrejt)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi flasin pas lirimit nga burgu dhe pas takimit në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ngjarjet live në të kaluarën