Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:10

Kryetarja e Alternativës konferencë për media

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetari Reshat Nurboja, mbajnë konferencë.


Ngjarjet live në të kaluarën