Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 10.12.2018 06:40

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, takim me ekspertë vendorë dhe ndërkombëtarë(Drejtpërdrejt)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, takon ekspertë vendorë dhe ndërkombëtarë për të bashkëbiseduar për zhvillimin ekonomik dhe punësimin.

Ngjarjet live në të kaluarën