Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:43

Kryetari i AAK-së bën homazhe te varri Adem Demaçi (Drejtpërdrejt)

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, që është kryetar i AAK-së bën homazhe te varri i veprimtarit dhe simbolit të rezistencës së çështjes kombëtare, Adem Demaçi.

Ngjarjet live në të kaluarën