Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 08:14

Kryeprokurori flet nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në Lagjen Dardania. Një burrë ka vrarë gruan, nusen e djalit dhe më pas veten.

Ngjarjet live në të kaluarën