Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:30

Kryeprokurori Aleksandër Lumezi në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, do të mbaj konferencë për media.

Konferenca po mbahet pas kërkesave për shkakrim të tij, dhe deklaratev të prokruorit të dorrheuqr Elez bLakaj në lidhje me hetimin për listrën e vetëranëve që dyshohet se u frye për 19 mijë veteran të rrejshëm.  /KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën