Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:11

Kryeparlamentari Kadri Veseli bën homazhe në Prekaz

Gjatë ditës së sotme bëhen homazhe te varri i Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe Familjes Jashari në Prekaz, në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Ngjarjet live në të kaluarën