Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:46

Kryeministri në konferencën përmbyllëse të fundvitit (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, me rastin e përmbylljes së punës për vitin 2018 dhe festave të fundvitit, mban konferencën përmbyllëse për medie.


Ngjarjet live në të kaluarën