Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:37

KQZ shpallë rezultatet përfundimtare për Istogun (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës, ku shpallë rezultatet përfundimtare të rivotimit të raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetar të komunës së Istogut.

Gjatë këtij viti do të shqyrtohet dhe miratohen kërkesat për zëvendësimin e anëtarit të Kuvendit Komunal./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën