Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:48

KQZ në konferencë për pjesëmarrjen në votime (Drejtpërdrejt)

KQZ mban konferencën e katërt për pjesëmarrjen në votime deri në ora 19.00 dhe mbyllja e vendvotimeve.

Ngjarjet live në të kaluarën