Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:45

KQZ në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po mban konferencën e tretë për media lidhur me pjesëmarrjen në votime dhe për procesin zgjedhore deri në ora 15:00.

Konferenca po mbahet në qendrën mediale të KQZ-së.

Përndryshe, KQZ në 19 komuna ku po mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve ka angazhuar 14 mijë komisionerë. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën