Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:11

KQZ në konferencë (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po mban mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit për media në rend dite të kësaj mbledhje janë: Rekomandimi për anulimin e ID – kartelave të vëzhguesve të Subjekteve Politike dhe shqyrtimi dhe miratimi i draft/planit operacional për Raundin e Dytë të Zgjedhjeve Lokale 2017.

Ngjarjet live në të kaluarën