Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:09

KQZ konferencë për përfundimin e rivotimit në Istog (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror Zgjedhor mban konferencë në lidhje me mbylljen e vendvotimeve dhe pjesëmarrjen në këto zgjedhje.

  

 

 

 

 

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën