Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 12:49

KQZ konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror Zgjedhor mban mbledhjen e radhës ku do të ketë raport nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve.

 


Ngjarjet live në të kaluarën