Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.03.2018 07:38

KQZ konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror Zgjedhor mban mbledhjen e radhës ku do të ketë raport nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve.

 


Ngjarjet live në të kaluarën