Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:01

KQZ flet për votimin në Istog deri në ora 15:00 (Drejtpërdrejt)

​Komisioni Qendrore i Zgjedhjeve po mban konferencë për media ku do të njoftojë lidhur pjesëmarrjen në votime deri në ora 15:00.

Përndryshe, janë 49.150 qytetarë me të drejt vote që kanë mundësi të votojnë sot për kryetarin e komunës së Istogut.

Në këtë komunë hapen 23 qendra dhe 63 vendvotime./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën