Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.04.2018 07:28

KQZ del me raport të QNR (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës me këtë rend dite:


1.      Hyrje – Valdete Daka, kryesuese e mbledhjes së KQZ-së
2.      Raport nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve;

3.      Të ndryshme;
Ngjarjet live në të kaluarën