Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:30

KQZ certifikon Rezultatet Përfundimtare të Zgjedhjeve (Drejtpërdrejt)

KQZ certifikon Rezultatet Përfundimtare të Zgjedhjeve për Kuvendin Komunal të mbajtura më 22 tetor 2017, dhe shpall Rezultatet Përfundimtare të raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetarë të Komunave.

Ngjarjet live në të kaluarën