Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.09.2018 05:33

Kongresmeni Engel në KQZ (Drejtpërdrejt)

Kongresmeni amerikan, Eliot Engel po viziton Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, ku po pritet nga anëtarët e KQZ-së dhe me pas do të japin nga një deklaratë para gazetarëve.

Ai ka vizituar edhe qendrën e thirrjeve të Demokracisë në Veprim./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën