Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 15.11.2019 10:44

Konferencë për rastin e Astrit Deharit (Drejtpërdrejt)

Prindërit e Astrit Deharit, Avni dhe Xhemile Dehari së bashku me bashkëshorten e Astritit, Artën dhe avokatin e tyre, Tomë Gashi po mbajnë një konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën