Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 27.06.2019 03:11

Konferencë për media e trajnerit të përfaqësueses së Kosovës në futboll(Drejtpërdrejt)Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, do të mbajë konferencë për media në prag të ndeshjeve për Ligën e Kombeve kundër Azerbajxhanit, më 7 shtator në Baku dhe kundër Ishujve Faroe, më 10 shtator në Prishtinë.

Ngjarjet live në të kaluarën