Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 17.09.2019 03:37

Konferencë për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Mbahet konferenca Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Vëllimi II),


Ngjarjet live në të kaluarën