Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:14

Konferencë ndërkombëtare për dhjetë vjetorin e pavarësisë (Drejtpërdrejt)

​​Në prag të festimit të 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, Akademia Diplomatike e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, po mban konferencë ndërkombëtare një ditore me temën “Festimi i dhjetë vjetorit të pavarësisë: Arritjet dhe aspiratat”.

Në këtë konferencë do të marrin pjesë personalitete të larta vendore e ndërkombëtare./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën